هرچند نبینی تو ولی ملت ایران ..شیریست که بر پرچم خورشید نشان است

۱۳۹۰ آذر ۱۲, شنبه

جان کلام; "کامنت" ای از دودوزه در آخرین لینک گمنامیان در وبسایت بالاترین...چند سطری را دودوزه عزیز پای لینکی‌ از گمنامیان نوشت که با اینکه به او حق می‌‌دهم، اندوهگین‌ام کرد. اینجا دوباره نویسی اش می‌‌کنم:

...فکر کردی من و تو کی هستیم یا این مردم کی هستن که براشون مهم باشه دو تا آیدی ناشناس بلا نسبت شما چه غلطی دارن میکنن؟ این ملت چه گلی به سر نوابغ ادبیشون زدن که حالا بخوان به سر دو سه تا وبلاگ نویس ناشناس زپرتی بزنن؟ اکثر طبقه ی متوسط اصلن به ... شون ام نیست که از نظر فرهنگی و سیاسی و اقتصادی چه اتفاقی داره میفته. برو فیس بوک تا ببینی زیر یه عکس از قمبل پورن استارهای روس که یه فاطمه اره یا حتی یه نره خر سیبیلو پشتش قایم شده چند نفر با آیدی حقیقی دارن خودشونو جر میدن تا بلکه صاجب عکس یه تفی توی صورتشون بندازه. جامعه ی ایرانی اکثریتشون اینن والا نوشته های من و شما به هیچ خراب شده یی غنا نبخشیده و نخواهد بخشید. مرد حسابی اگر ما خوب مینوشتیم که باید بدون اینکه بالاترینی در کار باشه وبلاگمون کلیک میخورد نه اینکه بیاییم اینجا لینک کنیم و به هزار و یه ترفند بیاریمش بالا و فکر کنیم کسی هستیم برای خودمون....

به قول فرنگی‌ ها: "!I couldn't agree with you more" 

گفت گوهای لینک خواندنی است و می‌‌ارزد که تمام نظر‌ها را بخوانیم. در جایی دودوزه مچگیری می‌‌کند (+) و نشان می‌‌دهد که یکی‌ از بالایاران، طرفدار پیشانی سفید مجاهدین خلق است. کاربران سرشناس این وبسایت یک به یک می‌‌روند و باید دید سرنوشت این اجتماع کوچک ایرانیان چه می‌‌شود!

نوشته پیشین من در این مورد:

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

تمام نظرات را می‌‌خوانم و اگر سخن تازه‌ای باشد، پاسخ می‌‌دهم. تنها خط قرمز "خورشید نشان"، ناسزا گویی و آوردن واژگان توهین آمیز است که با پوزش بسیار، حذف می‌‌شوند; و بجز آن، پذیرای هر اندیشهٔ مخالفی هستم. از خوانندگان گرامی‌ خواهش می‌‌کنم که از باز کردن "لینک" هایی که در بخش گفتمان‌ و بوسیلهٔ کاربران ناشناس گذشته شده است خود داری کنند که برخی‌ از آنها مشکوک به آلودگی "تروجان" و "بد افزار" هستند!