هرچند نبینی تو ولی ملت ایران ..شیریست که بر پرچم خورشید نشان است

۱۳۹۲ شهریور ۱۳, چهارشنبه

نوه امام دیروز: امام مخالف حجاب اجباری بود/ امروز: منتقدان فتوشاپ تصویر دخترم (مانند سگ) عوعو می کنند

خوشبختانه عمل مزورانه و زشت نوه امام در فتوشاپ تصویر دخترش و منتشر کردن آن در فیسبوک مورد توجه و نقد و بررسی کاربران ایرانی فضای وب قرار گرفت. نتیجه امام -مقیم کانادا!- در گروهی دانشجویی بودند که برنده یک جایزه استانی کانادا می شوند گرچه ایرانیان بسیاری هم پیش از ایشان برای نوآوری هایشان جایزه و بورسیه از OCE انتاریو گرفته بودند و افتخار حیرت آوری و بزرگی نیست. مهم اینجا است که  نوه  امام نه تنها با حقه بازی و تزویر و به کمک فوتوشاپ، دخترش را اسلامی تر در عکس ها نشان داد که در فیسبوکشان هم با لحنی بسیار زشت و زننده و طلبکارانه به منتقدانش خرده گرفت (تصویر زیر) و البته نفرینشان کرد!

شاهکارهای نوه امام که البته معاون مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت خدمات مهندسی نفت کیش هستند و طبعا بنیه مالی کافی و وافی دارند که صبیه را برای زندگی و تحصیل به بلاد کفر (!) بفرستند مسبوق به سابقه است. همین یک سالی پیشایشان کمر همت بستند که از پدربزرگ خود چهره ای اولترا انسانی و دموکرات ترسیم کنند و او را از اصل مخالف حجاب اجباری نشان دهند که مخالف هرگونه خشونت و زور بود که با این حساب امثال گاندی و ماندلا با توصیفات نعیمه خانم در مقابل عظمت پدر بزرگشان حقیر جلو می کردند (منبع +).هزار فامیل، اشراف! و اریستوکراسی مملکت. به پیوند‌های خانوادگی سران نظام و حتی طیف موسوم به اصلاح طلب نگاه کنید: فلان خانواده, دختر خود را عروس فلان آیت الله می‌کند و دیگر خانواده ای، دختر از وکیل و وزیر و یا خانوادهٔ آیت الله خمینی و آیت الله خامنه‌ای خواستگاری می‌کند؛ جدیداً هم که باند تازه به دوران رسیده احمدی نژادی آمده است. مثلا داماد محمد خاتمی،  ازخانواده آیت الله صادق خرازی انتخاب شد؛ صادق خرازی که خود برادر زن آیت الله خامنه‌ای است و پسر برادرش، داماد خامنه‌ای نیز است. در ادامه خواهر خاتمی (بی‌ بی‌ مریم) همسر امام جمعهٔ یزد شده است که خود ایشان پدر زن برادر زاده هاشمی‌ بهرمانی و امام جمعه رفسنجان است. همسر محمد خاتمی (خانم زهره صادقی) و همسر سید احمد خمینی(خانم فاطمه سلطانی طباطبائی) هم دختر خاله اند و بیشتر از این، محمد خاتمی (فرزند آیت الله روح‌الله خاتمی)  با  آیات عظام!  بجنوردی،  صدر،  اشراقی و طاهری نیز فامیل است. مرحوم میر اسماعیل -پدر میر حسین موسوی- پسر عمّهٔ‌ پدرعلی‌ خامنه‌ای, علی‌ لاریجانی داماد آیت الله مطهری, حداد عادل پدر عروس آقای خامنه‌ای! و دختران آیت الله هاشمی‌ بهرمانی عروس آیت الله لاهوتی هستند; دختر خامنه‌ای عروس رئیس دفترش گلپایگانی و پسرانش داماد آیت الله خوشوقت و آیت الله صادق خرازی شده اند و بسیاری دگر که از حوصلهٔ این بحث خارج است. این سلسله ازدواج‌های درون فامیلی, خانواده‌های دیگر سران رژیم را هم شامل می شود و در نهایت خانوادهٔ بزرگ سیاسی-مذهبی‌ حاکم بر ایران را تشکیل می دهند. شاید شبیه سیستم طبقاتی دوران ساسانی که کشاورزان و طبقهٔ کارگر و رعایا در خود زاد و ولد می کردند و خون اشراف! هم  با طبقهٔ فرو دست جامعه مخلوط نمی‌‌شد.

به صفحه فیسبوک  خورشیدنشان  بپیوندید!

۱۱ نظر:

 1. enghelabe farhangi ham ba khomeini gor begor shod?

  پاسخحذف
 2. خمینی هرگز برای آزادی مردم و ایران مبارزه نکرد در حقیقت هیچ روحانی ای برای این چیزها پا پیش نگذاشته است اینها همواره مخالف آزاداندیشی بوده اند چونکه اسلام را به خطر میاندازد.و اسلام دکان اینهاست از آن نان میخورند و بدون اینکه بخود زحمت کار کردن را بدهند از خمس و ذکات و حق امام و روضه خوانی امرار معاش میکنند.هر چه جامعه داناتر و باسوادتر باشد ترس اینها بیشتر میشود.وقتی که مردم سلحشور ایران شبها در پشت بامها ندای الله اکبر سر میدهند امثال خامنه ای در رختخواب چرخی میزند و آسوده میخوابد. او میداند تا این مردم از حجت بن الحسن برای ریشه کن کردن ظلم یاری میطلبند خطری او را تهدید نمیکند.این یاوه گویی های فامیلهای اینها در اروپا و امریکا را نباید باور کرد اینها خودشان میدانند که دین و مذهب برای فریب دادن مردم است تا اینکه امثال اجداداینها بر قدرت بمانند و فرزندانشان در خارج از کشور زندگی پر جلال داشته باشند.تا روزی که ملت ایران امت اسلام است همین آش است و همین کاسه و ناله و زاری کردن از روزگار هم اثری بر آن ندارد. باید بپا خواست و برای رهایی از بند جهالت و فقر کوشید.

  پاسخحذف
 3. متاسفانه خانواده های زیادی هستند که یا خودشان و یا پدرانشان در دهه اول یا دوم انقلاب با حمایت یا مشارکت دو آتشه خود در آبیاری این استبداد دینی و حکومت جنایت کار نقش مهمی داشته اند ولی آلان خانواده شان و حتی خودشان در کشورهای خارج از جمله کانادا زندگی مرفهی دارند....!! اینان مملکت ایران را به خاک سیاه نشاندند و با فرار از مسئولیت پذیری خود جلای وطن کرده و عاشق پیشرفت تمدن غرب شده اند... انقلابی های دیروز در کانادا دیگر دوست ندارند نام ایران را بشنوند و اصلا پز سیتیزن شیپی کانادا را می دهند...وای به حال دولت کانادا و مردم کانادا ...!!!

  پاسخحذف
 4. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 5. حساب اسلام را باید از خمینی و جمهوری اسلامی جدا کرد

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. حساب خمینی و جمهوری اسلامی را باید از اسلام جدا کرد
   حساب طالبان را باید از اسلام جدا کرد
   حساب حقانی را باید از اسلام جدا کرد
   حساب القاعده را باید از اسلام جدا کرد
   حساب جیش العدل را باید از اسلام جدا کرد
   حساب سلفی ها را باید از اسلام جدا کرد
   حساب بشار اسد را باید از اسلام جدا کرد
   حساب حزب الله لبنان را باید از اسلام جدا کرد
   حساب بوکو حرام را باید از اسلام جدا کرد
   حساب الشباب را باید از اسلام جدا کرد
   حساب جیش النصر را باید از اسلام جدا کرد
   حساب جیش المهدی را باید از اسلام جدا کرد
   حساب اخوان المسلمین را باید از اسلام جدا کرد
   ما این همه حساب را به دستور شما از از اسلام جدا کردیم دیدیم چیزی از اسلام باقی نماند

   حذف
 6. نبیره و ندیده و نریده امام احتمالا سر از کاباره های لاس وگاس در میارن

  پاسخحذف
 7. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

  پاسخحذف
 8. man agar iran azad bashe ghabr khomini ra tabdil b dastshoii mikonam, riidam b ghabrat khomini, temam dokhtran v pasaran navaehay khomini ra yeki yeki az kon v koos mikonam, riidam b eslam

  پاسخحذف
 9. akhond v said yani khaen yani vatan frosh yani dozd namoos, mal mardom khor, yani khanoom biar, akhond khob vojod nadareh,moshkal ma ba eslam hast, bayad eslam az iran rishe kn bshe,ketab boldan , ketab molahazati dar tarikh iran navashte mir potros ra bakhanid bbinid che balaii 1400 sale in arabhay kasafat b nam eslam bar sar iran ma avardand , chagone padaran ma ra koshtand, riidam b roohat khomini, jandeh khanoom masl sag zooze bakash ta koosat jer bokhoreh patiareh handi zadeh natije khomini sag tole

  پاسخحذف
 10. A Solution for Syria and Iran:
  Some of you may know of Avaaz, the amazing worldwide grassroots organization with 25 million members. Its petitions have been quite effective in changing policies of governments throughout the world. Tonight it began a petition to bring the new moderate President of Iran together with President Obama to stop the carnage of the Syrian civil war. As you know Assad's brutal use of poison gas on his own people has pushed the United States onto a war footing.

  Iran is Assad's main backer. However, President Rouhani reacted with horror at what Assad has recently done, and he is the only one who has the influence to bring Assad to the negotiating table. This petition from Avaaz is directed to both Rouhani and Obama. It is a creative solution to the horrific deja vu all over again that passes as international diplomacy. Please consider signing it and passing it on to others. The link is:

  http://www.avaaz.org/en/solution_for_syria_loc/?bVINPbb&v=28859

  Thank you!

  پاسخحذف

تمام نظرات را می‌‌خوانم و اگر سخن تازه‌ای باشد، پاسخ می‌‌دهم. تنها خط قرمز "خورشید نشان"، ناسزا گویی و آوردن واژگان توهین آمیز است که با پوزش بسیار، حذف می‌‌شوند; و بجز آن، پذیرای هر اندیشهٔ مخالفی هستم. از خوانندگان گرامی‌ خواهش می‌‌کنم که از باز کردن "لینک" هایی که در بخش گفتمان‌ و بوسیلهٔ کاربران ناشناس گذشته شده است خود داری کنند که برخی‌ از آنها مشکوک به آلودگی "تروجان" و "بد افزار" هستند!