هرچند نبینی تو ولی ملت ایران ..شیریست که بر پرچم خورشید نشان است

۱۳۹۶ دی ۱۰, یکشنبه

نفوذی نیستند! شعارهای ساختار شکنانه مردم از دل و جان ملتی دربند می آید...
 دلیل آغاز تظاهرات: ملتی عاصی از به تاراج رفتن جان و جهان و مال و اموال و عمر و زندگیشان، ملتی سرخورده از حکومتی که حتی دارایی هایشان در صندوق های قرض الحسنه دولتی را به تاراج برده است، ملتی که کارگر و معلم و کارمندش زیر خط فقر اند و زنان بی سرپناهشان به تنفروشی می رسند و جوانانشان، ناامید به آینده اند؛ از شهر مشهد به پاخواستند.  

دلیل همگیر شدن اعتراضات: ملتی خشمگین از فساد و ناکارآمدی نظام اسلامی، اسیر در کشورشان زیر یوغ دین فروشان که نه آزادی های سیاسی و اجتماعی دارند و نه راه فراری، این مردم به پاخواستند که انتخاب دیگری برای آنان نمانده است. 

دلیل شعار های سیاسی: سیاست جدا از اقتصاد و معیشت و زندگی مردم نیست! گفتن از اینکه نفوذی هایند که قصد ساختارشکنی دارند و تمیز دادن شعار های سیاسی و اقتصادی به نظر درست نمی اید. اگر مردم شعار "نه غزه، نه لبنان، جانم فدای ایران" سر می دهند، در بطن این شعار خشم ملت است از سیاست رژیمی که دغدغه اش رفاه و کار و سلامت و زندگی مردم دربندش نیست!

دلیل اجتناب معترضین از اصلاح طلبان: اگر آبرویی برای اصلاح طلبان حکومتی در داخل و خارج از کشور باقی مانده بود، همه به باد رفت در این چند روز که نخبگان و عالمان و دانشمندان و فضلا و مجتهدین اصلاحطلبی نه تنها  به مردم نپیوستند که در حمایت علنی از دولت، این جنبش نوخواسته را محکوم کردند و یا به سخره گرفتند. 

دلیل حمایت پرزیدنت ترامپ و جمهوری خواهان از جنبش: مهمترازدلیل و توجیه و بحث از صداقت دولت ترامپ، باید به این پرداخت که این حمایت جدی تا چه اندازه در راستای منافع ایران و ایرانیان است؟! دولت امریکا توان آن را دارد که رژیم را بیش از پیش زیر فشار آورد و در مجامع جهانی بی آبروتر کند، سران رژیم و خانم زاده-آقازاده ها را محروم از سفر و انتقال اموال دزدی شان به خارج از کشور کند، یا امکان تکنولوژی لازم برای دور زدن فیلترینگ شبکه های اجتماعی یا نوآوری های جدید برای متصل ماندن ایرانیان به شبکه اینترنت را مهیا آورد.

۱ نظر:

 1. مردم به هوش باشید! قبل از آنکه دیر شود جلوی موج سواری گروهک خائن وطن فروش و تروریستی مجاهدین خلق را بگیریم!
  شعارهای پیشنهادی در تجمعات بر علیه این مزدوران خارجی:
  رجوی رجوی ... تو دشمن ملتی
  رجوی حیا کن ... موج سواری را رها کن
  رجوی حیا کن ... روسریتو دهان کن
  انتشار فوری و در مقیاس وسیع بدهید!
  https://s10.postimg.org/9ngnhvmt5/Untitled.png

  پاسخحذف

تمام نظرات را می‌‌خوانم و اگر سخن تازه‌ای باشد، پاسخ می‌‌دهم. تنها خط قرمز "خورشید نشان"، ناسزا گویی و آوردن واژگان توهین آمیز است که با پوزش بسیار، حذف می‌‌شوند; و بجز آن، پذیرای هر اندیشهٔ مخالفی هستم. از خوانندگان گرامی‌ خواهش می‌‌کنم که از باز کردن "لینک" هایی که در بخش گفتمان‌ و بوسیلهٔ کاربران ناشناس گذشته شده است خود داری کنند که برخی‌ از آنها مشکوک به آلودگی "تروجان" و "بد افزار" هستند!