هرچند نبینی تو ولی ملت ایران ..شیریست که بر پرچم خورشید نشان است

۱۳۹۲ تیر ۸, شنبه

توضیح نهایی در مورد عدم دخالت حسن روحانی در انفجار آرژانتین: ایشان در لحظه تصویب دستور آن، برای قضای حاجت از جلسه خارج شده بودند!پس از بالا گرفتن شایعات و گمانه زنی های بسیار در مورد شائبه دخالت حسن فریدون روحانی در انفجارهای مرکز یهودیان آمیا در زمان دبیری شورای امنیت ملی جمهوری اسلامی، دادستان آرژانتینی دنباله گر پرونده از ایشان اعلام برائت کرد. آلبرتو نیسمان  گفته است که در جلسه ای در آگوست سال ۱۹۹۳ میلادی در کمیته ای از کمیته های شورای امنیت ملی که دستور بمب گذاری در آن صادر شده است، حسن روحانی (عضو آن کمیته کذایی) حضور نداشته است و شواهدی مبنی بر دخالت ایشان وجود ندارد. 

لازم به ذکر است که بنا به منابع موثق وبلاگ خورشیدنشان، در آن جلسه کذایی  دکتر حسن روحانی برای قضای حاجت و برای حدود نیم ساعت خارج می شوند که ظرف همان مدت کوتاه دستور بمب گذاری تروریستی صادر شده و جناب دکتر حتی از اصل ماجرا بی خبر بوده اند و روحشان هم خبردار نشده بود. بدینوسیله وبلاگ خورشیدنشان هرگونه شائبه سیاسی در اظهارات دادستان آرژانتین را رد کرده و بر بی گناهی و پاکی و قداست دکتر حسن روحانی و بی گناهی ایشان از هرگونه جنایات و قانون شکنی و یا حتی اطلاع از عملیات خشونت آمیز و تروریسی تاکید می ورزد.

۲ نظر:

  1. این نظر توسط یک سرپرست وبلاگ حذف شد.

    پاسخحذف
  2. یک نکته جالب این است که رای دادن به روحانی دقیقا سطح شعور، فرهنگ، قشر و طبقه اجتماعی افراد را نشان میدهد. و ژست گرفتن و کلاس گذاشتن و ادای دیگران را در آوردن نمیتواند آن را پنهان کند. خواه در لندن خواه در لوس آنجلس یا در تهران یا دهات بندر عباس.

    پاسخحذف

تمام نظرات را می‌‌خوانم و اگر سخن تازه‌ای باشد، پاسخ می‌‌دهم. تنها خط قرمز "خورشید نشان"، ناسزا گویی و آوردن واژگان توهین آمیز است که با پوزش بسیار، حذف می‌‌شوند; و بجز آن، پذیرای هر اندیشهٔ مخالفی هستم. از خوانندگان گرامی‌ خواهش می‌‌کنم که از باز کردن "لینک" هایی که در بخش گفتمان‌ و بوسیلهٔ کاربران ناشناس گذشته شده است خود داری کنند که برخی‌ از آنها مشکوک به آلودگی "تروجان" و "بد افزار" هستند!